یک تکه از بهشت

از تاریکی هوا تا تاریکی هوا

میون راه

تو پیج و خم جاده

بین رقص و خنده و بازی

رو بلندای قلعه

کنار دریاچه

باز به دلم چنگ زدی

فهمیدم هنوز هستم

تا منتهای عشق

تا منتهای لذت از یک تکه از بهشت

 

/ 24 نظر / 13 بازدید
نمایش نظرات قبلی
طلوع آبی

ممنون از لطفت شعر با طراوت و زیبایی بود موفق باشی[گل]

آب تنی

چه قدر سخته منتظر یک نگاه برای دلداری باشی..

سعید

به نام خدای مهربان سلام دوست عزیز با مطلب "" قصه غصه های باران "" پذیرای حضور و نظرات زیبای شما هستم . شاد و سلامت و موفق باشید.

سعید

به نام خدای سبحان سلام دوست عزیز میلاد حضرت زهرا (س) ، روز مادر و روز زن مبارکباد مبارک باد روز میلاد دختر گرامی پیامبر اکرم، فاطمه زهرا(س)، بر همه بانوان مسلمان و با ولایت و بر همه پیروان مکتب گرانقدرش؛ همه آنان که در صدف عفاف و حیا مروارید وجود را پروراندند و قدم به وادی عشق زهرا(س) نهادند. مبارک باد این میلاد فرخنده، بر همه آنان که فاطمه وار، پرورش اسلامی را در روح کودکانشان جاری ساختند و مُهر رستگاری بر قلبهایشان زدند. مبارک باد این میلاد خجسته، بر همه آنان که با عشق گل یاس زندگی کردند.

آرامش

میلاد فرخنده و با سعادت اسوه تمام عیار مکارم و قله رفیع فضائل صدیقه کبری ، حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) هفته ی بزرگداشت مقام زن و روز مادر را به همه مادران تبریک و تهنیت میگوئیم . . .

سعید

به نام خداوند رئوف سلام دوست عزیز با مطلب "" دوستی های قبل از ازدواج "" پذیرای حضور و نظرات زیبای شما هستم . همیشه شاد و سلامت و موفق باشید.

زی زی

شوووووووووووووووووووولام دوش شونی زی زی دخمل آپیته بوتو بیها بدو دیده سلا واستاتی ..................... راسی میدونم آپم طولانیه اما اگر وطنپرست هستی حتما بخون چون خیلی نامه شیرین و دندون شکنیه از خوندنش لذت میبری و به ایرانی بودنت بیشتر مینازی.....اگرم حوصله خوندنشو نداشتی اشکالی نداره...بازم دوست دارم